Ledelsen

Leder/kontraktholder

Svend Lindgaard Olesen

Email: Svend.Lindgaard.Olesen@skanderborg.dk

Mobil: 2165 0262

 

Daglig leder Støttecenter Skanderborg Og Bofællesskabet Toftegårdsvej

Lillian Skov

Email: Lillian.Skov@skanderborg.dk

Mobil: 2116 6278

 

Daglig leder Skanderborg Aktivitetscenter

Jacob Gewitz

Email: Jacob.Gewitz@skanderborg.dk

Mobil: 2059 8315

 

Daglig leder Solsikken

Annie Svejstrup Olesen

Email: Annie.Svejstrup.Olesen@skanderborg.dk

Tlf: 8798 2060

 

 

Daglig leder Pensionatet Skanderborg Øst og Kilden

Rikke Nèmec

Email: Rikke.Nemec@skanderborg.dk

Tlf: 8794 2117

 

 

Daglig leder Bofælleskaberne I Ry og Galten

Maj-Britt Skovsgaard Jøregsen

Email: Maj-Britt.Skovsgaard.Jorgensen@skanderborg.dk

Tlf: 2459 7588