Lokalrådet

Lokalrådet,  Solsikken i Voerladegaard:

Repræsentant fra Planeten: Ole Tonnesen, Bakkevej 2 b, 8732 Hovedgård, tlf. 75661625, mobil 23417888. Mail:  ot.bakkevej@gmail.com (formand)

Repræsentant fra Stjernen: Denise Masanet, Vesterhøjvej 17, Egebjerg, 8700 Horsens. tlf.75656249 Mail: soeren.denise@live.dk

Sonja Knudsen, Kirkedalen 16, 8660 Skanderborg, tlf. 75782350, mobil 21382348. Mail: kirkedalenknudsen@gmail.com

Repræsentant fra Månen: Lise Larsen, Skolebakken 11 B, Tønning, 8740 Brædstrup, tlf. 75751641

Repræsentant fra Månen: Anders Jørgensen, Geneesgade 4, 8700 Horsens, mobil 23457902. Mail: genees4@icloude.com

 

 

Hvis I ikke allerede får referatet via mail, kan I få det ved at sende jeres mail adr. til

solsikken@skanderborg.dk.                                      

 

Lokalrådet, bostederne i Galten, Ry, Hørning:

Magda Andersen, Ægirsvej 3, 8680 Ry. Tlf.86 89 2348/21 701956. Mail: magdaandersen@hotmail.com

Anne Jakobsen, Ersholtvej 17, 8670 Låsby. Tlf: 22 847540 Mail: anne@aasbakkegaard.dk

Else K. Jensen, Ewaldsvej 49B, 8600 Silkeborg. Tlf.86 815148/40 565148. Mail: eljensen@fiberpost.dk

 

Lokalrådet, pensionatet  i Skanderborg og bostedet Kilden:

Nancy Mikkelsen, Vitved Hedevej 21, 8660 Skanderborg. Mobil: 40 343073. Mail: nancythane@gmail.com

Eva Jensen, Toftevej 11, 8660 Skanderborg. Mobil: 61 104438. Mail: miniwebber@tdc.adsl.dk

Karen Grove, Skovvænget 19, 8680 Ry. Mobil 22 772167. Mail:  kareng@mail.tele.dk                                                      

 

Lokalrådet, Bofællesskabet Skrænten, Støttecenter Skanderborg og Poul.la Coursvej:

Leder på Bostøtten: Lillian Skov. Lillian.Skov@skanderborg.dk

Anni Nielsen: Horsensvej 21 8464 Galten.leo.nielsen@c.dk  / 86 94 55 04

Birthe Jensen: Gammelvej 6 8530 Hjortshøj. he-la@mail.dk / 40 18 89 39/86 99 24 60

Tove Jørgensen: Lyngvej 21 8660 Skanderborg. tovedagplejer@hotmail.com / 24 67 85 63

Benedicte Müller: Næsset 44 8660 Skanderborg. benedicte.m@dadlnet.dk / 23 42 51 64/86 52 16 16

Vedtægter Bostøtten